Zdrowie dziecka

Standardy bezpieczeństwa w Heilo

Heilo powstało z myślą o ochronie zdrowia i bezpieczeństwa dziecka. Produkt został dokładnie przebadany i przetestowany, dzięki czemu możesz spacerować w najbardziej niesprzyjających warunkach!

Filtracja powietrza

Przepływy powietrza

Dobry design 

Przyjazne materiały

Kojący dźwięk

Certyfikat kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)

Filtracja powietrza

W Heilo zastosowaliśmy najwyższej klasy filtry HEPA – E11. Oznacza to, że  przechwytuje on cząsteczki smogu i alergenów z wysoką skutecznością aż do 95%. Poza tym filtr zapewnia eliminację takich zanieczyszczeń jak: roztoczy, grzybów, zarodników pleśni, wirusów i bakterii. Poza standardowym spacerem podczas dni z wysokim stężeniem pyłów zawieszonych, pokrowiec może być z powodzeniem stosowany podczas odwiedzin w przychodni lub szpitalu.

Przepływy powietrza

Heilo jest mobilnym oczyszczaczem powietrza na gondole i wózki spacerowe. System Heilo dostarcza 11m3 czystego powietrza w trakcie jednej godziny spaceru. W zależności od wieku i masy dziecka występuje tu minimalnie 28-krotna wymiana powietrza aż do 98-krotności.

Dobry design

Obudowa na system filtrująco-czyszczący została zaprojektowana zgodnie z normą PN-EN 71-1+A1. Posiada opływowy kształt, bez ostrych rogów by uniknąć skaleczeń czy zadrapań. Jest w pełni przyjazna dziecku. Natomiast z myślą o rodzicach zaprojektowaliśmy wygodne zamki umożliwiające szybki dostęp do dziecka. Dodatkowe wzmocnienia na nóżki, bo wiemy jakie pokłady energii mają maluchy. Intuicyjny, ale mocny system mocowań, pozwala na szybki montaż i demontaż osłony. Odblaskowe naszycia zapewniają dobrą widoczność, gdy się ściemnia. To dodatkowy komfort dla Ciebie i Twojego dziecka w trakcie przejść przez pasy.

Przyjazne materiały

Tekstylia, które zastosowaliśmy do osłony posiadają międzynarodowy certyfikat Oeko-Tex®. Oznacza to, że tkaniny są przyjazne dla środowiska i przede wszystkim nie zawierają żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia. Okno, które umożliwia obserwację otaczającego dziecko świata wykonane jest z certyfikowanego materiału

Kojący dźwięk

Urządzenie emituje przyjemny, jednostajny dźwięk poniżej 54dB, który jest bezpieczny dla dziecka. Ten poziom natężenia dźwięku możemy porównać do dźwięków panujących w domu czy normalnej rozmowy między 2 osobami. Ułatwia on niemowlętom zasypianie i jakość snu, ponieważ jest zbliżony do dźwięku słyszanego w życiu płodowym. Starszym dzieciom pomoże się wyciszyć.

Certyfikat kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)

Heilo pozytywnie przeszło badania emisji elektromagnetycznej w Instytucie Automatyki Systemów Energetycznych i spełnia normę PN-EN 60335-1:2012. Dotyczy ona bezpieczeństwa użytkowania elektrycznego. Oznacza, że urządzenie działa poprawnie i posiada niską emisję promieniowania elektromagnetycznego.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *