Wierzymy w ideę siostrzeństwa.
Wspieramy mamy.

Kochamy to, co robimy

Heilo powstało z pasji do kreowania rzeczy potrzebnych. Chcemy zmieniać świat na lepsze.

Women power

Dzięki zaangażowaniu użytkowników już na etapie projektowania oddajemy w Twoje ręce bezpieczny i certyfikowany produkt, który powstał we współpracy z najbardziej wymagającymi ekspertkami - mamami.

O nas.
Krótka historia siostrzeństwem pisana

Nasza historia zaczyna się w chłodny, szary styczniowy poranek 2021 roku we Wrocławiu. Gosię odwiedzają dwie przyjaciółki, Ewa wraz z 5-miesięczną Anią oraz Natalia. Z powodu przekroczonych kilkukrotnie norm smogu Ewa nie była na spacerze z Anią już od 3 dni. Powoduje to u małej rozdrażnienie, kłopoty ze snem, a u mamy jeszcze większe niż zwykle zmęczenie. Smog doskwiera nam wszystkim, ale jego wpływ niwelujemy maseczkami. W głowie Gosi momentalnie kiełkuje pomysł ochrony dla dzieci przed zanieczyszczonym powietrzem. Szybko okazuje się, że tego typu produkt nie istnieje, a liczne badania mówiące o skutkach wdychania zanieczyszczonego powietrza przez niemowlaki przyprawiają o gęsią skórkę.

Gosia z Natalią postanawiają działać. Po 2 latach konsultacji i prac projektowych z mamami, inżynierami, naukowcami i lekarzami, po licznych testach i badaniach laboratoryjnych oddajemy w Twoje ręce Heilo - Pokrowiec na wózki dziecięce z systemem oczyszczającym powietrze, który chroni dzieci przed negatywnymi skutkami zanieczyszczonego powietrza.

I zapewniamy, że to dopiero początek naszej misji!

Nasz zespół

Małgorzata Walichiewicz

Co-CEO / Co-Founder

Natalia Dernicka

Co-CEO / Co-Founder

Daria Wypiór

Product and Graphic Designer

Damian Dygoń

Electronic Engineer

Heilo w liczbach

2021
Rozpoczęcie działalności
108
Godzin rozmów z mamami o produkcie
95
Eliminacja pyłów z otoczenia dziecka przez oczyszczacz powietrza Heilo
53
Bezpieczny, kojący dźwięk urządzenia