Formularz zwrotu POBIERZ

JAKI JEST TERMIN ZWROTÓW/WYMIAN W HEILO?

W przypadku zakupów internetowych osoba fizyczna ma 14 dni na dokonanie zwrotu / wymiany lub powiadomienie drogą mailową na office@heilo.eu o zamiarze odstąpienia od umowy kupna zawartej na odległość od momentu otrzymania paczki z zakupami. Po owej deklaracji klient ma obowiązek dokonania zwrotu w ciągu kolejnych 14 dni kalendarzowych.

JAK MOGĘ ROZPOCZĄĆ PROCES ZWROTU?

Zakupy online – wypełnij dostępny na naszej stronie formularz zwrotu i dołącz do zwracanych produktów. Dowód zakupu nie jest konieczny. 

Paczkę odeślij na adres:

Heilo sp. z o.o.

Rybnicka 18N/2

52-016 Wrocław 

*Pamiętaj o zatrzymaniu potwierdzenia nadania, przyda się w przypadku problemów z przesyłką. Prosimy również o korzystanie z nadania z doręczeniem – pracownicy magazynu nie odbierają awizowanych, indywidualnych przesyłek.

Uprzejmie prosimy o nie wysyłanie zwrotów do Paczkomatów – informujemy, że przyjmujemy wyłącznie bezpośrednio doręczane przesyłki kurierskie.

W JAKI SPOSÓB OTRZYMAM ZWROT ŚRODKÓW I JAK DŁUGO TRZEBA NA TO CZEKAĆ?

Zwrot należności zajmuje maksymalnie 14 dni od dotarcia przesyłki zwrotnej do naszego magazynu. Forma zwrotu należności zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia.

CZY ZWRACAJĄC ZAKUPY, OTRZYMAM TEŻ ZWROT ZA PRZESYŁKĘ?

W sytuacji odstąpienia od zakupów koszt odesłania towaru do nas jest po Twojej stronie. Zwrot kosztu wysyłki poniesionego przy zakupie (wysyłka od nas do Ciebie) zwracamy do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w ofercie. (cena najtańszej dostępnej w naszym sklepie wysyłki) =(zwracana Ci kwota) Jeżeli wybierzesz droższy środek transportu, nie otrzymasz zwrotu różnicy między wartością wybranej dostawy a najtańszym sposobem transportu. Nie jest zwracany koszt wysyłki zagranicznej.

CZY MOGĘ ZMIENIĆ SWOJE ZAMÓWIENIE LB JE ANULOWAĆ?

Tak, możesz. Staramy się sprawnie realizować zamówienia – jeżeli pomylisz się lub zmienisz zdanie, skontaktuj się z nami jak najszybciej, pisząc na office@heilo.eu. Zmiany mogą być dokonane w zależności od etapu realizacji danego zamówienia przez magazyn. Pamiętaj, że obsługa klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00.